Advanced Options

Custom Alias

If you need a custom alias, you can enter it below.

Link Expiration

Set an expiration date to disable the URL after this date.

Password Protect

By adding a password, you can restrict the access.

Description

This can be used to identify URLs on your account.

One short link, infinite possibilities.

A short link is a powerful marketing tool when you use it carefully. It is not just a link but a medium between your customer and their destination. A short link allows you to collect so much data about your customers and their behaviors.

Target. Re-target.

Target your customers to increase your reach and redirect them to a relevant page. Add a pixel to retarget them in your social media ad campaign to capture them.

Measure. Optimize.

Share your links to your network and measure data to optimize your marketing campaign's performance. Reach an audience that fits your needs.

Reach & increase sales. Perfect for sales & marketing

Understanding your users and customers will help you increase your conversion. Our system allows you to track everything. Whether it is the amount of clicks, the country or the referrer, the data is there for you to analyze it.

Create an account

Start for free, upgrade later - No credit card required.

Target interested users. Powerful tools that work

Our product lets your target your users to better understand their behavior and provide them a better overall experience through smart re-targeting. We provide you many powerful tools to reach them better.


Powerful tools that work

Targeting your customers

Target Customers

Target your users based on their location and device and redirect them to specialized pages to increase your conversion.

Custom Landing Page

Create a custom landing page to promote your product or service on forefront and engage the user in your marketing campaign.

Overlays

Use our overlay tool to display unobtrusive notifications on the target website. A perfect way to send a message to your customers or run a promotion campaign.


Event Tracking

Add your custom pixel from providers such as Facebook and track events right when they are happening.

Premium Aliases

As a premium membership, you will be able to choose a premium alias for your links from our list of reserved aliases.

Robust API

Use our powerful API to build custom applications or extend your own application with our powerful tools.

Get started for free

Latest Public URLs

Favicon Velna izdzīšana Teikā: «Pietiek dzert, vecais!...

Cilvēki ar aizvērtām acīm un izstieptām rokām līgojas no vienas puses uz otru. Sieviete ar mikrofonu rokmūzikas kompozīcijas «Halleluja» pavadībā runā dažādās balsīs, bet pēc tam sāk čukstēt man nesaprotamā valodā. Zāles centrā ir plastmasas trauks, kurā sanākušie rindas kārtībā kā nohipnotizēti met aizlīmētas aploksnes, kurās pirms tam iztukšojuši sava maka saturu. Eksorcisms, pēc kura daži raustās konvulsijās un tver pēc elpas, kamēr citi raud, nometušies uz grīdas. Tās nav ainas no šausmu filmas, bet gan notikumi, kas risinās kādas totalitāras Rīgas sektas sanākšanā, raksta portāls rusTVNET.

https://saite.lv/ovgkg Copy   •   1 week ago
1 Clicks

Favicon Rīga atzīta par skaistāko Eiropas pilsētu - DE...

Populārā ASV laikraksta "USA Today" lasītāju balsojumā par Eiropas skaistāko pilsētu atzīta Rīga, liecina izdevuma ceļojumu mājas lapā "10best.com" publicētā informācija.

https://saite.lv/zmBPO Copy   •   1 week ago
2 Clicks

Favicon Sabiedrību šokē Bordāna nicinošā attieksme p...

Sociālajos tīklos sabiedrības sašutumu izraisījusi tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) attieksme pret LTV žurnālisti Aneti Bērtuli un viņas centieniem

https://saite.lv/80Ehq Copy   •   1 week ago
1 Clicks

Favicon Savainojuma dēļ neskaidra Porziņģa dalība nā...

Neliela labā ceļgala savainojuma dēļ pagaidām nav zināms vai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Dalasas "Mavericks" zvaigzne Kristaps Porziņģis piedalīsies nākamajā spēlē, kas paredzēta pret Fīniksas "Suns".

https://saite.lv/9Agg4 Copy   •   1 week ago
2 Clicks

Favicon Кто истинный король бургер...

Встречайте новую серию шоу «Теперь я Босс!». На этот раз мы решили отойти от устоявшейся концепции и устроили супербатл двух больших боссов. Юрий Левитас – г...

https://saite.lv/NyyZM Copy   •   1 week ago
5 Clicks

Favicon https://tvplay.skaties.lv/900-sekundes-10357081

Skaties bez maksas TV3, LNT, TV6, Kanāls 2 un 3+ piedāvātos seriālus, raidījumus un filmas, kā arī sporta pārraides un daudz ko citu

https://saite.lv/N8KyP Copy   •   1 week ago
2 Clicks

Favicon Rīgas Krievu teātra direktore publiskā vēstul...

Pēc 23. novembrī notikušās ikgadējās “Spēlmaņu nakts” ceremonijas Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra direktore Dana Bjorka publiskā vēstulē pauž neapmierinātību par Čehova teātra pastāvīgu ignorēšanu teātra iekšējā saimē. Vēstulē Bjorka izsakās nevis par nomināciju vai balvu trūkumu, bet tieši Čehova teātra atzīšanu pašā ceremonijā, norādot, ka jau gadiem apbalvošanas pasākuma režijā un scenārijā tiekot ignorēta Čehova teātra esamība.

https://saite.lv/36nWm Copy   •   1 week ago
2 Clicks

Favicon Video: policija pārtraukusi Rīgas centrā esoša...

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi aizvadītajā nedēļas nogalē pārtraukuši kāda bordeļa, kurā nodarbinātas ārvalstu sievietes, darbību.

https://karoch.pw/MsogG Copy   •   1 week ago
2 Clicks

Favicon Rīgas dome vienojas par atkritumu apsaimniekošan...

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments sarunu procedūrā vienojās ar „Clean R”, „Eco Baltia vide” un „Lautus” par atkritumu apsaimniekošanu visiem rīdziniekiem ar līdzšinējiem noteikumiem arī pēc 11. decembra, kad beigsies valdības izsludinātā ārkārtējā situācija, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa. Departaments līgumus ar atkritumu apsaimniekošanas kompānijām noslēdza 26. un 27. novembrī.

https://saite.lv/eCKTV Copy   •   1 week ago
1 Clicks

Favicon Вероника Кравцова - Секретн...

У Вероники Кравцовой обеспеченная семья, которая занимается девелопментом. Но на несколько дней Веронике предстоит перевоплотиться …

https://saite.lv/4u92v Copy   •   1 week ago
3 Clicks

Favicon Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas jaunbūvētā I...

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas jaunuzbūvētā Inženieru fakultātes ēkas fasāde pēc pieciem gadiem ir noplukusi un izskatās vizuāli nepievilcīgi. No fasādes apdarē izmantotā finiera lobās nost pārklājums un arī pašas finiera plāksnes sākušas dalīties. Tomēr būvnieks neatzīst, ka tas noticis viņa vainas dēļ. Tāpēc šobrīd process nonācis tiesā.

https://saite.lv/gAaAD Copy   •   2 weeks ago
3 Clicks

Favicon 10 koka laipas Latvijā fantastiskām pastaigām -...

Būsim godīgi, neatkarīgi no drēgnuma, dziļi pakrūtē kaut kas urda doties ārā. Tā kā šobrīd rudens cīnās ar ziemu, tad dabas taku segums ne vienmēr ir tas piemērotākais, lai izstaigātos sausām kājām un tīriem apaviem, tieši tāpēc "Tūrisma Gids" izraudzījies interesantas koka laipas, kas, neatkarīgi no laikapstākļiem, ļaus mērot ceļu bez raizēm.

https://saite.lv/2HeTr Copy   •   2 weeks ago
2 Clicks

Marketing with confidence.

Powering

659 Links

Serving

4654 Clicks

Trusted by

9 Customers