Papildiespējas

Pielāgotā saite

Ja vēlies saitei piešķirt unikālu īsināmo daļu (saite.lv/pamparam), ievadi to šeit.

Saites derīgums

Ja vēlies padarīt savu saiti aktīvu vien ierobežotu laiku, norādi tai derīguma termiņu.

Paroles aizsardzība

Ja vēlies ierobežot piekļuvi īsināmajai saitei, piešķir tai paroles aizsardzību.

Apraksts

Ja vēlies, vari pievienot savai īsināmajai saitei nelielu aprakstu. Ja nevēlies, nav obligāti.

Viena īssaite, neierobežotas iespējas!

Saīsināt garās saites vienmēr ir laba ideja! Ne vien tāpēc, lai tās būtu viegli uztveramas digitālajos vai drukas materiālos. Ar saite.lv saīsinātās saites nes sevī 'pievienoto vērtību' mārketinga profesionāļiem. Tu iegūsti saiti, kura stāsta par Taviem lietotājiem, viņu paradumiem un pārvietošanos digitālajā telpā!

Nomērķē. Trāpi.

Sasniedz ar savām digitālajām aktivitātēm vairāk, veiksmīgi notārgetējot savu panākumu mērķauditoriju. Saite.lv atbalsta Facebook un Google Pixel, lai Tu zinātu visu nepieciešamo par mārketinga efektivitāti!

Automatizē. Redzi.

Dalies ar savām saīsinātajām saitēm savos sociālajos tīklos un analizē / uzlabo savu mārketinga kampaņu efektivitāti. Sasniedz auditoriju, kuru Tavs uzņēmums jau sen ir pelnījis!

Sasniedz vairāk & pārdod vairāk! Lielisks rīks mārketinga profesionāļiem

Ja izproti savu auditoriju, tad jau esi pusceļā uz veiksmi! Saite.lv precīzā un daudzpusīgā analītikas sistēma ļauj Tev izsekot katru darbību, katru apmeklētāja soli ceļā uz Tavu mājaslapu.

Sāc lietot jau šodien!

Reģistrējies bez makas & tad jau, kā patiks!

Atzī:me Media Group Jaudīgi rīki = jaudīgs rezultāts!

Mums, Atzī:me Media Group, ir svarīgi radīt rīkus un pakalpojumus, kurus arī paši ar labpatiku lietotu ikdienā. Sākot no dizaina koncepcijas līdz pat lietojamībai. Mums ir svarīgi radīt 'pievienoto vērtību', lai ikdienas rutīnas darbus padarītu ērtākus, ātrāk paveicamus un viegli izpildāmus. Tāpēc, aicinām arī Tevi pievienoties saite.lv apmierināto lietotāju pulkam jau šodien!


Jaudīgi rīki = jaudīgs rezultāts!

Visas iespējas Tavās rokās!

Uzrunā klientus personīgi

Kas der visam, tas neder nekam. Sadali mērķauditoriju pēc atrašanās vietas, pārlūkprogrammas vai ierīces un novirzi uz tieši viņam mērķētu lapu. Tārgetingā ir spēks!

Apskaužama informētība

Uzzini visu par savas saīsinātās saites apmeklētājiem, lai vēlāk izmantotu šo informāciju arvien veiksmīgāku un mērķauditorijai pielāgotāku mārketinga kampaņu īstenošanai.

Pārklājlapas

Izmanto pārklājlapas saīsinātajām saitēm, lai uzrunātu katru apmeklētāju personīgi, atstājot mazu personalizētu vēstījumu par kādu īpašo piedāvājumu vai Tava uzņēmuma aktualitāti.


Prioritāra drošība

Sadarbībā ar Google Safe Browsing un Phishtank, varam garantēti nodrošināt katras saite.lv saīsinātās saites drošumu. Proti, nost ar scam un phising lapām mūsu servisā!

Klients = ģimene

Mums svarīgs katrs klients, jo tas ir mūsu padarītā darba novērtējums un nākotnes attīstības dzinējspēks. Par katru parūpēsimies kā par mūsu pašu ģimenes locekli!

Saprotams un ērts API

Ērti, saprotami un viegli lietojams API nodrošina Tevi ar neierobežotām iespējām saišu īsināšanā savā mājaslapā, aplikācijās vai citviet. Kur vien sirds kāro un prāts izplāno!

Sāc lietot jau šodien!

10 svaigākās saite.lv saites

Favicon Герои дефолта. Удар властью...

Экономический кризис в августе 1998 года был одним из самых страшных в истории России. Как случилось, что высшая власть не смогла уберечь страну от тотальног...

https://saite.lv/jjmSa Kopēt   •   21 Stundass Pirms

Favicon Kraken Images: Search people photos and royalty fr...

High resolution royalty free people stock images and hundreds of cut out png photos with transparent background. Save money with our amazing plans.

https://saite.lv/kBLaL Kopēt   •   21 Stundass Pirms

Favicon Dzīvošana kopmītnēs, dokumentu viltošana; vai...

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa turpina skatīt krimināllietu, kurā par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un citiem noziegumiem apsūdzēta bijusī Rīgas 1. medicīnas koledžas direktore Inese Bunga.

https://saite.lv/9bO8s Kopēt   •   3 Dienāms Pirms

Favicon Мигель х Сарик Андреасян х ...

Безграничный Galaxy A51 уже в продаже в фирменном магазине Samsung: https://bit.ly/2R5MUSf Приходите в бургерную # FARШ, называйте промокод ЧТОБЫЛОДАЛЬШЕ и п...

https://saite.lv/FuzGZ Kopēt   •   4 Dienāms Pirms

Favicon Demisionē Krievijas valdība - Jauns.lv

Trešdien demisionējusi Krievijas valdība, paziņojis premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

https://saite.lv/DdBbp Kopēt   •   4 Dienāms Pirms

Saite.lv - nav jācērt, lai noīsinātu!

Saīsinātas jau

803 Saites

Nodrošināti

8283 Klikšķi

Mums uzticās

9 Klienti