Privātuma politika

Eiropas Savienība un mūsu jurists lūdza Tev pateikt: Enins.lv aizsargā un rūpējas par šīs interneta vietnes apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību, apņemas ievērot Tavas tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Eiropas Parlamenta un Padomes regulu (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi. Citiem vārdiem runājot, mēs Tevi ļoti cienam un augstu vērtējam Tavu privātumu!

Šī privātuma politika sniedz informāciju par to, kā vietnes uzturētājs apstrādā Tavus personas datus, kad Tu apmeklēsi un lietosi tīmekļvietni https://saite.lv, starp citu, foršāko Latvijas garo saišu īsināšanas servisu.

Izmantojot mūsu sniegtos pakalpojumus portālā vai kļūstot par reģistrētu lietotāju, Tu piekrīti, ka jebkura Jūsu sniegtā informācija tiek apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai privātuma politikai.

Kādiem mērķiem tiek lietoti apkopotie dati?
Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu informatīvos mērķos, portāla funkcionalitātes individualizācijai un portāla apmeklējuma datu analīzes nolūkos.

Identificējamās informācijas lietojums
Enins.lv kā portāla uzturētājs var izmantot Tavus personas datus, lai:
* Nodrošinātu Jums iespēju izmantot interneta vietņu pieejamos pakalpojumus;
* Novērtētu interneta vietnes, produktu un pakalpojumu izmantošanu, un lai saprastu pārlūkošanas paradumus;
* Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, lai informētu Tevi par jaunumiem, kuriem esi pieteicies/-usies;
* Atbildētu uz Taviem informācijas pieprasījumiem, jautājumiem utt.
* Novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus un/vai pārbaudītu Tavu identitāti.

Sīkdatnes
Portāla darbības nodrošināšanai tiek izmantotas arī trešās puses sīkdatnes, bez kurām nav iespējams nodrošināt Jums tādus apstākļus, kādi nepieciešami, lai Jūs mūsu vietnē izmantotu konkrētas trešās puses funkcionālās iespējas. Ikreiz, kad Jūs apmeklēsiet šo interneta vietni, vietnes uzturētāju serveri reģistrēs Jūsu ierīces interneta protokola (IP) adresi, pārlūkprogrammas veidu, valodu iestatījumu, operētājsistēmu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) un datuma/ laika zīmogu. Šo informāciju vietnes uzturētājs izmantos tikai, lai nodrošinātu drošu un ērtu vietnes darbību, kā arī iekšējās statistikas veidošanas vajadzībām, proti, lai uzzinātu vairāk par vietnes apmeklētāja darbībām vietnē un analizētu apmeklētāju vietnes lietošanas pieredzi.

Iepriekš minētajam mērķim šī interneta vietne izmanto Google Analytics tīmekļa analīzes pakalpojumu, līdz ar to sīkdatņu ģenerētā informācija (ieskaitot jūsu IP adresi) tiks nosūtīta uz Google serveri ASV un tur glabāsies. Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai iesakām sīkdatnes saglabāt. Ja tomēr vēlaties tās noraidīt, šo varat izdarīt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus.

Lietotās sīkdatnes identificē tikai Tavu ierīci, taču neizpauž Tavu identitāti. Šajās sīkdatnēs tiek uzglabāta tikai tā informācija, kuru nav iespējams atsevišķi identificēt. Sīkdatnes Tavā datorā tiks saglabātas tikmēr, kamēr beigsies to uzglabāšanas termiņš vai kamēr Tu tās izdzēsīsi. Ja nevēlies, ka mēs lietotu sīkdatnes, šo funkciju vari jebkurā laikā izslēgt savā tīkla pārlūkprogrammā.

Ja nevēlaties, lai Jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties. Tomēr ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Jūs atteiksieties vai izslēgsiet sīkdatnes, dažu tīmekļa vietņu funkcionalitāte var tikt zaudēta. Turklāt sīkdatņu vai to kategorijas izslēgšana neizdzēš tās no pārlūkprogrammas, Jums tas būs jāveic saviem spēkiem Jūsu pārlūkprogrammas ietvaros.

Vietnes uzturētājs neievāks citu informāciju, kuru apvienojot ar iepriekš norādīto informāciju, vietnes apmeklētājs tiktu vai varētu tikt identificēts, izņemot šajā privātuma politikā norādītos gadījumus.

Saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm un atsauces
Tīmekļvietne var saturēt saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm, kam ir savas privātuma, kā arī datu vākšanas, izmantošanas un izpaušanas politikas. Lūdzu, pirms lietošanas iepazīstieties ar to noteikumiem un privātuma politikām. Vietnes uzturētājs neatbild par to privātuma ievērošanas praksi, sniegto pakalpojumu pieejamību vai uzticamību, vai par to satura precizitāti vai pilnīgumu.

Informācijas izpaušana
Jūsu informācija netiks izpausta trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad vietnes uzturētājs būs saņēmis skaidri izteiktu Jūsu piekrišanu vai arī informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar likumdošanas prasībām.

Informācijas labošana / atjaunināšana
Ja Jūs vēlaties pārskatīt, labot, atjaunināt vai kā citādi mainīt mums sniegto informāciju vai vēlaties aizliegt to pārvaldīt, sazinieties ar mums šeit!

Drošība
Vietnes uzturētājs cenšas nodrošināt Jūsu personas datu aizsardzību, tāpēc šī interneta vietne ir aizsargāta ar atbilstošiem līdzekļiem, kas paredzēti tādas informācijas, kuru nevaram kontrolēt, aizsardzībai pret pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmainīšanu. Kaut arī mēs īstenojam drošības pasākumus, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju un gādātu par atbilstošu drošību, mēs negarantējam, ka internetā pārraidītā informācija ir droša vai ka šādas pārraides neskars aizkavēšanās, traucējumi, pārtveršana vai kļūdas.

Turpmākas izmaiņas privātuma politikā
Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta vietnē atzi.me (https://saite.lv/privatums), aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas.