Decembris un saite.lv 3.0 versija ir klāt!

November 08, 2022
Izlasīsi 12 minūtēs
Decembris un saite.lv 3.0 versija ir klāt!

Visa labākā vēlējumi decembrī un šodienā!

Mans vārds ir Kaspars Eniņš un esmu saite.lv idejas autors, attīstītājs un uzturētājs. Citiem vārdiem runājot, pagaidām vienīgais un galvenais atbildīgais par ērtu garo saišu īsināšanu. Tā kā šis ir mans 'no darba brīvajā laikā' projekts, kādu brīdi Tev nācies uzgaidīt, lai saite.lv saimniecība tiktu sakārtota kā nākas, bet... tas beidzot ir noticis! Sauksim to par saite.lv 3.0 versiju, lai mums būtu kāds atskaites punkts. Jautāsi, kas tad sastrādāts negulētajās naktīs un brīvdienās?

Tātad. Pats mazākais no ieguldītā laika un darba, bet ne nesvarīgākais, ir uzlabotais un funkcionālākais dizains gan nereģistrētajiem, gan saite.lv profilu īpašniekiem. Līdztekus uzlabotai un ātrākai saišu saīsināšanai, klāt nākuši arī vairāki ikdienā noderīgi rīki: vizītkartes un QR kodu ģenerators.

Vizītkartes
Sociālo tīklu un digitālajā laikmetā apaugam ar dažnedažādiem profiliem, mājaslapām, kuras, protams, gribētos visas uzskaitīt savos Instagram, Twitter, TikTok utt. profilos. Visbiežāk, nākas izvēlēties, jo varam norādīt tikai vienu saiti uz sazinviņkurieni. Ar saite.lv vizītkartēm vairs nav jāizvēlas. Izveido vizītkarti (piemēram: https://saite.lv/enins), iegūsti unikālo saiti uz to un publicē turpmāk jebkur. Viena saite, kurā vari pievienot neskaitāmas citas saites, YouTube video, mīļāko Spotify pleijlisti, 'Uzsauc kafiju' PayPal pogu vai pat Whatsapp zvanīšanas pogu ātrākai saziņai.

QR kodi
Daudziem, tiesa gan, šis kļuvis par lamuvārdu, bet... tehnoloģija jau nav vainīga pie tā, ka ātri un ērti lietojama. Ar saite.lv QR kodu ģeneratoru vari izveidot, lejupielādēt un izdrukāt savu unikālo kodu, kurš atver kādu saiti, ļauj lejupielādēt telefonā Tavu / uzņēmuma vizītkarti, ātri sazināties ar Tevi e-pastā vai īsziņas formātā. QR kodā vari pat iekodēt kādu teksta vēstījumu. Protams, pielāgojot savu unikālo kodu sev tīkamās krāsās, iekļaujot tajā uzņēmuma logo vai savu profila bildi utt. Prakstiski neierobežotas iespējas, kuras ierobežot spētu vien fantāzijas trūkums, bet... mums ar Tevi tas nedraud, vai ne?

Saite.lv 3.0 ietver sevī daudz, dažādus, lielus un mazus uzlabojumus, kurus visus uzskaitot, baidos, būtu pavadījis pusi šodienas rakstot & savukārt, Tu - pusi šodienas lasot. Katrā gadījumā, pārmaiņas ir jūtamas un acīmredzamas jau šobrīd.

Vienīgi, man Tev jālūdz nedaudz pacietības līdz 6.decembrim, kad viss būs krustu šķērsu pārbaudīts un līdz galam sakārtots, lai visiem mums bezrūpīga saišu īsināšana.

Ja radušās kādas problēmas, jautājumi vai ieteikumi - droši uzraksti man kaspars@enins.lv vai Whatsappā +371 28149165. Priecāšos palīdzēt un atbalstīt!

Vēl kas... neizsakāmi liels paldies par to, ka saite.lv kļuvusi par Tavas darba ikdienas neatņemamu sastāvdaļu! Patiesi novērtēju un tas motivē darīt arvien vairāk un labāk!

Cieņā un sirsnībā, Kaspars no saite.lv